| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Bracket for fixing crossrails in the plinth. Regulation 25mm pitch. |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485132266 |
| Plotis | 39 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Gylis | 64 mm |