| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BRACKET-BATTERY-PACK HE9 BASIC |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 3.75 V |
| Modelis | Ličio jonų |
| Pajėgumas | 4.8 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217453014 |
| Pakavimo lygis 2 | 4250217453014 |
| Dydžio rodmuo | Kita |
| IEC rodmuo | Kita |
| Kiti rodmenys | Kita |
| Plastikinis korpusas | Yes |
| Pritaikytas EX darbams | Yes |
| Aplinkos temperatūra | -20-40 °C |
| Tinka sparčiam įkrovikliui | No |
| Baterijų pakuotė | Yes |