BPZ-KB-4-12/160 Eaton xEnergy Basic LV systems Low voltage switchgear image 1
Terminal block, 4 poles, 160A
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 9010653019411
MPN: EP-500560
Pakuotė: 1
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas BPZ-KB-4-12/160 Eaton xEnergy Basic LV systems Low voltage switchgear
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Kilmės šalis* FR
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC001894
Polių skaičius 4
Gnybtų padėčių poliuje skaičius 12
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 9010653019411
Pakavimo lygis 2 9010238224582
Kiti techniniai duomenys
Plotis 163.2 mm
Aukštis 49.7 mm
Gylis 104.5 mm
Lanksti laidininko kryžminė sekcija (plona gija) su kabelio antgaline mova 1.5-50 mm²
Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) 2.5-70 mm²
Maks. nominali įtampa 160 A
Su N bėgiu No
Su PE bėgiu No
Aprašymas
4-pole terminal block, BPZ-KB, rated operational current 160 A, mounting on DIN-rail and mounting plate, max. operational voltage 690V AC/DC, cable cross section up to 70mm², Equipment supplied: 1x 4-pole terminal block