| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BP5 Alkaline Battery Pack PLS BP5 |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC000356 |
| Nominali įtampa | 1.5 V |
| Plotis | 43.5 mm |
| Modelis | Šarminio mangano/ cinko |
| Svoris | 207 g |
| Dydžio rodmuo | Trapus |
| Pajėgumas | 2850 mAh |
| Diametras | 14.5 mm |
| IEC rodmuo | R6 |
| Kiti rodmenys | Nėra |
| Ilgis | 49.2 mm |
| Pritaikytas EX darbams | Yes |
| Aukštis, įskaitant stiebą | 50.5 mm |
| Elementų skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969887403 |