| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BRUSH GASKET FR CAB ENT W 19 KAST |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480170379 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 300 mm |
| Aukštis | 710 mm |
| Gylis | 100 mm |
| RAL numeris | 0 |