| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BOCHT 45 H19100-600 SV |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001535 |
| Skersinio tipas | Perforuotas profilis |
| Šoninės sienos perforavimas | Yes |
| Krypties pakeitimas | Horizontalus |
| Šoninės sijos tipas | Profilis (atviras) |
| Lenkimo modelis | Segmentinė alkūnė |
| Pakavimo lygis 1 | 7321677379101 |
| Modelis | Be sujungimo |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Vyrinis | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Vidinis spindulys | 0 mm |
| Virvinių kopėčių plotis | 600 mm |
| Virvinių kopėčių aukštis | 100 mm |
| DC tiekimo įtampa | No |