BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX image 1
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX image 2
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX thumbnail 1
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 5.08 mm, Number of poles: 18,
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 18
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4032248624591
MPN: 1948170000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX
Prekės ženklas Weidmüller
Kategorijos Cable Connectors
Kilmės šalis* CZ
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC002638
Jungties tipas Lanksti PCB jungtis
Nustatyta įtampa 320 V
Polių skaičius 18
Kontakto tipas Šyna
Darbinės temperatūros diapazonas -50-100 °C
Nominali padidėjimo įtampa 4 kV
Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis Kita
Kampinis kontaktas / laidininko jungtis 90° (aukštyn vertikalus)
Nominali srovė In 21 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4032248624591
Kiti techniniai duomenys
Korpuso spalva Oranžinis
Korpuso medžiaga Plastikinis
Korpuso danga Kita
Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 V0
Elektrinės jungties tipas Varžto jungtis
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Skarda
Per didelės įtampos kategorija (vertė) III
Užterštumo laipsnis (vertė) 2
Prijungiamo kabelio tipas Vamzdinis kabelis
Modulinės tarpų jungtys 5.08 mm
Prijungiamo kontakto eilių skaičius 1
Moduliniai tarpo kontaktai 5.08 mm