| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BLV2-118H-EVG BL ballast |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001497 |
| Saugos klasė | I |
| Plotis | 28 mm |
| Modelis | Elektroninis |
| Aukštis | 27 mm |
| Tinka lempos galiai | 18 W |
| Ilgis | 274 mm |
| T26 lempos tipui | Yes |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339082411 |
Statecznik elektroniczny Kanlux BLV2 służy do stabilizacji prądu świetlówek T8.