| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BLOCK 3 DISTRIBUTION BOARD BLANK NO DIN |
| Prekės ženklas | Scame |
| Kategorijos |
Industrial sockets (CEE)
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Karinis modelis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8001636753539 |
| Plotis | 440 mm |
| Aukštis | 136 mm |
| Gylis | 105 mm |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |