| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 107 B PG21 Cutting ring PG21 |
| Prekės ženklas | OBO Bettermann |
| Kategorijos |
Cable Gland Accessories
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4016 9300 00 |
| ETIM | EC002318 |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 10-19 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012195167303 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012195167310 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012197038731 |
| Aukštis | 8 mm |
| Išorinis žiedo diametras | 25.9 mm |