| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Blind series push-button impr symbol arrows, Integro - Design Flow/Pur |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Jungikliai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5011 00 |
| ETIM | EC000044 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Montavimo metodas | Sumontuotas įrengimas |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pagrindinis elementas su centrine dengiamąja plokštele |
| Veikimo metodas | Svirtis |
| Spalva | Pilkas |
| Modelis | 1 poliaus jungiamasis mygtukas |
| Be halogeno | Yes |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Polių skaičius | 2 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Įrengimas su varžtu |
| Mygtukų skaičius | 2 |
| Elektrinis ir mechaninis užrakinimas | Yes |
| RAL numeris (gretimas) | 7038 |
| Kontroliuojamas mechaniškai | Yes |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Valdomas su elektronika | No |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 0 |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 13 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334337256 |