| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PS833685 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Modelis | Aklinas |
| Montavimo padėtis | Pagrindas |
| Pakavimo lygis 1 | 4022903012412 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 750 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Gylis | 3 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Medžiaga | Metalas |