| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Blanking unit for patch panel |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001128 |
| Jungties tipas | Kita |
| Ekranuotas | No |
| Kategorija | Kita |
| Jungties tipas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199975788 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199975795 |
| Pakavimo lygis 3 | 8012199975788 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 111.6 mm |
| Aukštis | 43.8 mm |
| Gylis | 12.55 mm |
| Suderinamas su Grade2TV pagal XP-C 90-483 | No |
| Suderinamas su Grade3TV pagal XP-C 90-483 | No |