| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BLANKING ELEMENT CPL OU=10(C02B2) |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002023 |
| Spalva | Juodas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Lęšių konstrukcijos tipas | Apvalus |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217402814 |
| Skylės diametras | 30.3 mm |
| Su atidarymu | 38 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 38 mm |