| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BLACK PVC BLIND CAPS 25,5MM |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002624 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480184505 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 140 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Gylis | 120 mm |
| RAL numeris | 7035 |