| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FT VIEWING WINDOW 34 MM HIGH |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7610 1000 00 |
| Plotis | 597 mm |
| Aukštis | 377 mm |
| Gylis | 34 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177031739 |
| Modelis | Kita |
| EMC versija | No |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |
| Įstiklintų durų versija | No |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | No |