| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | P 15W/230/F/E14, matt |
| Prekės ženklas | Radium |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Apšerkšnijęs |
| Lizdas | E14 |
| Šviesos srautas | 110 lm |
| Bendras ilgis | 57 mm |
| Diametras | 26 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008597185953 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008597485954 |
| Spalva | Kita |
| Energijos taupymo klasė | G |
| Tinka kepimo krosniai | No |
| Atsparus smūgiams | No |
| Tinka šaldytuvams | Yes |
| Anglies siūlas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 1000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 15 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |
Birnenlampe matt, Sockel E14, Speziallampe z.B. für Nähmaschinen oder Kühlschränke.