| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | theLuxa R180 WH |
| Prekės ženklas | Theben |
| Kategorijos |
Judesio ir buvimo jutikliai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9031 4990 00 |
| ETIM | EC000133 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 82 mm |
| Modelis | Judesio jutiklis |
| Aukštis | 82 mm |
| Gylis | 66 mm |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 12 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 6 m |
| Maks. perjungimo galia | 2300 W |
| Skenavimo kampas | 180 ° |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Min. įjungimo laikas | 2 s |
| Maks. darbinis ciklas | 30 min |
| Reguliuojamos atsakomosios vertės apšvietimas | Yes |
| Optimalus montavimo aukštis | 2.5 m |
| Jutiklio tipas | Pasyvūs infraraudonieji spinduliai |
| Pakavimo lygis 1 | 4003468100776, 4003468100776 |
| Pakavimo lygis 2 | 4003468100776 |
| Be halogeno | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Apsauga nuo praslinkimo | No |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Išjungimo delsa | 1800 s |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Laiptinės stebėjimas | No |
| Tarpsisteminis jungiklis | No |
| Tinka belaidžiam perdavimui | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Temperatūros diapazonas | -25-45 °C |
| Maks. startinė srovė | 10 A |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Reguliuojamas atsakomosios vertės jautrumas | No |
| Užtamsinimo funkcija su užtamsinimo pagrindiniu elementu | No |
| Šviestuvo reakcijos vertė | 2-200 lx |
| C apkrova | No |
| Diametro ant grindų nustatymo diapazonas | 12 m |
| Nuotolinė operacija | No |
| Šildymo, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemos valdymas | No |
| Pastovi šviesos kontrolė | No |
| Pastotės įvestis | No |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Su signaliniu įtaisu | No |
| Mokymo funkcija, skirta šviesumo vertės reakcijai | Yes |
| Jungiamas į tinklą | No |
| Priverstinis išjungimas | No |
| Smūgio stiprumas | IK04 |
| Įspėjamojo signalo funkcija | No |
| Permatomas | No |
| Gyvūnų zona | No |
| Paviršiaus tipas | Kilimėlis |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 0-180 ° |
| Tinka montavimui prie sienos | Yes |
| Su DALI sąsaja | No |
| Priverstinis įjungimas/išjungimas | No |
| Mažiausioji paleidimo srovė | 0.1 A |
| Tinka montuoti prie lubų | No |
| Antibakterinis apdorojimas | No |