| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BEVESTIGING WAND/PLAFOND PLUG 8MM |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Fixing Plugs
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000089 |
| Ilgis | 0 mm |
| Gręžinio skylės diametras | 0 mm |
| Gręžinio skylės gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480002960 |