| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BELT HOLDER FOR STABEX MINI LED |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 40 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Priedo tipas | Apsauginis korpusas |
| Ilgis | 230 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217411946 |
| Spalva | Pilkas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |