| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Transparent bell button |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Durų skambutis
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5011 00 |
| Forma | Kita |
| Medžiaga | Kita |
| Su apšvietimu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4026529004134 |
| Plotis | 16 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Belaidis | No |
| Suprojektuotas gylis | 25 mm |
| Su vardine plokštele | Yes |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 60 mm |