| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BD01-160-E UNIVERSAL FEEDER UNIT - BD01 |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| Polių skaičius | 5 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Nominali įtampa, kai AC 50 Hz | 400 V |
| Nominali srovė, kai AC 50 Hz | 160 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4019169736527 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 104 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Ilgis | 280 mm |
| Energijos tiekimo padėtis | Centras |