| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Battery pack for stabilised switched mode power supply - capacitance 9 Ah |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | VN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 8000 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Pakavimo lygis 1 | 3414970543653 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970700803 |
| Plotis | 176.5 mm |
| Aukštis | 155.5 mm |
| Gylis | 107.5 mm |