| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KIT 93PS-40 BATT ACCESSORIES (1 STRING) |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430070722610 |
| Plotis | 400 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 700 mm |