| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | base foot SM video home st. 7 Door communication black m |
| Prekės ženklas | Gira |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| Su jungiamuoju bloku | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4010337057338 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |