| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Power supply unit TWINBUS |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001089 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Taikymas | Durų stotis |
| Įvesties įtampa | 220 V |
| Išvesties įtampa | 30 V |
| Srovės tipas | Nuolatinė srovė |
| Maks. išeigos srovė | 0.5 mA |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485079806 |
| Plotis | 125 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Integruota durų atidarymo grandinė | Yes |
| Valdymo funkcija | Yes |
| Paslaugos indikacija | Yes |
| Prisijungtinų dalyvių skaičius | 90 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 5 |
| Įvertinimo funkcija | Yes |
| Su kontaktu | No |
| Atsparus trumpam jungimuisi | Yes |
| Programuojamas užraktas | Yes |