| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BAREV BL LED N 40W-NW LED panel |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 595 mm |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 595 mm |
| Aukštis / gylis | 28 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Ypač platus spindulys >80° |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 40 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 3800 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8595665311704 |
| Saugos klasė | I |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įrenginio tipas | Srovę valdantis LED įtaisas |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Su lempa | Yes |
| Tinka instaliacijos montavimui | Yes |
| Tinka montavimui prie paviršiaus | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |