| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BCM/S6.5.5.1 BAC Module, 4 Analogue Inputs and 2 Analogue Outputs |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
PLV moduliai ir I/O blokai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1091 00 |
| ETIM | EC001420 |
| Analoginių įvesčių skaičius | 4 |
| Analoginių išvesčių skaičius | 3 |
| Srovės įvestis | Yes |
| Konfigūruojamas įvesties signalas | Yes |
| Srovės išvestis | Yes |
| Įtampos išvestis | Yes |
| Konfigūruojamas išvesties signalas | Yes |
| Analoginių įvesčių raiška | 12 Bit |
| Analoginių išvesčių raiška | 12 Bit |
| Konfigūruojamosios analoginės įvestys | Yes |
| Konfigūruojamosios analoginės išvestys | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4016779064453 |
| Plotis | 34 mm |
| Aukštis | 135 mm |
| Gylis | 74 mm |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Įtampos įvestis | Yes |
| Rezistoriaus įvestis | No |
| Varžos termometro įvestis | No |
| Termoelemento įvestis | No |
| Elektrinės jungties tipas | Prisegama jungtis |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | Nėra |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | Nėra |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | Yes |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | Yes |