| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BAASL Sa ETANCHE |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000195 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Srovės tipas | Kintamoji srovė |
| Lempa | Šviesos diodas |
| Lempos gaubto spalva | Raudonas |
| Optinio signalo tipas | Žybsinti šviesa |
| Akustinio signalo tipas | Impulso tonas/ ištisinis tonas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Akustinio signalo įtaiso tipas | Sirena |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191614966 |
| Galia | 4 W |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Garsumas | 96 dB |
| Elektros sunaudojimas | 0.03 A |
| Su kontaktu | No |
| Tinka montavimui prie sienos | Yes |
| Pagal EN 54-23 | No |
| Tinka montuoti prie lubų | No |