| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ba22d T26x68 24V 5W C-2V 1Khrs Clear |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
B22d lemputės
B22d kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | B22d |
| Bendras ilgis | 68 mm |
| Diametras | 26 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739046627 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739046624 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739046621 |