| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ba15d Top Mirror G35x60 24V 35W CC-6 1Khrs Clear Silver Spotlight |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
Kaitrinės lemputės
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000054 |
| Lizdas | Kita |
| Bendras ilgis | 60 mm |
| Diametras | 35 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 35 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739063198 |