| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ba15d Reflector R39x64 120V 15W CC-3A RC 1Khrs Frosted |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
Kaitrinės lemputės
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000102 |
| Lizdas | Kita |
| Bendras ilgis | 39 mm |
| Diametras | 64 mm |
| Lempos įtampa | 120 V |
| Lempos galia | 16 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739034877 |