| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | BA1-820-- CM-1820 SAT TB Cable |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 7000 00 |
| ETIM | EC001419 |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 0 |
| Skaitmeninių išvesčių skaičius | 0 |
| Išvesties srovė | 0 A |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės įvestys | No |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės išvestys | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4025515710141 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Įvesties srovė esant 1 signalui | 0 mA |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Perteklumas | No |
| Galimos apsaugos nuo trumpo jungimosi išvestyse | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |