| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Light Bulb Clear B22 | G45 | 2700 Kelvin | 470 Lumen |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 714343 |
| Lizdas | B22d |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 45 mm |
| Ilgis | 77 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Kaitinamoji lempa | Yes |
| Spindulio kampas | 360 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 6923933819829 |
| Pakavimo lygis 2 | 5400848002238 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |