| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AZIO 870-0 Access input-/output-accessoire |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Durų telefonspynės
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Jungiklis (jungiamas) |
| Sąsajos tipas | LAN |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739418466 |
| Plotis | 20 mm |
| Aukštis | 64 mm |
| Gylis | 10 mm |
| Instaliacinis metodas | Nepriklausomas nuo sistemos |
| Medžiaga | Kita |