| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AZA 870-0 W Access accessory surface-mounted |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Durų telefonspynės
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Su jungiamuoju bloku | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739444786 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 68 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Gylis | 95 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |