| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Automatische Striptang High Strip 0,5-4mm² |
| Prekės ženklas | JOKARI |
| Suderintos sistemos kodas | 8203 2000 00 |
| ETIM | EC002109 |
| Svoris | 0 g |
| Ilgis | 0 mm |
| Flangų ilgis | 0 mm |
| Galvos plotis | 0 mm |
| Galvutės aukštis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011391205406 |