| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Assembly unit,universN,450x750mm,for modular devices, horizontal,9x12m |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Maži skirstomieji skydeliai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002575 |
| Plotis | 750 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Gylis | 100 mm |
| DIN bėgių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 108 |
| Pakavimo lygis 1 | 3250616370265 |
| Galimas praplėtimas | No |
| Eilės atstumas | 150 mm |