| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Arteor adaptor - for 2-modules Arteor mechanisms - white |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Rėmeliai (siuviniai ir lizdai)
Healthcare & Nurse Call Systems |
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002250 |
| Spalva | Baltas |
| Užrakinamas | No |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Matmenys | SQ45 / SQ45 |
| Su etiketės vieta | No |
| RAL numeris (gretimas) | 9003 |
| Įrenginio plotis | 65 mm |
| Įrenginio aukštis | 65 mm |
| Įrenginio gylis | 47 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3414970307477 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970307484 |
| Pakavimo lygis 3 | 3245067824252 |