| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Appl 40W E14 240V P45 CL OV 1BL/10 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000051 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E14 |
| Šviesos srautas | 420 lm |
| Bendras ilgis | 75 mm |
| Diametras | 45 mm |
| Lempos įtampa | 240 V |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500157546 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711500158727 |
| Pakavimo lygis 3 | 8711500157546 |
| Energijos taupymo klasė | E |
| Skirstytuvo apsauga | No |
| Tinka kepimo krosniai | Yes |
| Atsparus smūgiams | No |
| Kriptonas | No |
| Su siurbliu | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 1000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 40 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |