| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | App 25W E14 230-240V T25 CL OV 1CT |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E14 |
| Šviesos srautas | 172 lm |
| Bendras ilgis | 57 mm |
| Diametras | 25 mm |
| Lempos įtampa | 230-240 V |
| Lempos galia | 25 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900947120 |
| Pakavimo lygis 2 | 8727900947144 |
| Pakavimo lygis 3 | 8727900947120 |
| Nominali srovė | 109 mA |
| Energijos taupymo klasė | E |
| Tinka kepimo krosniai | Yes |
| Atsparus smūgiams | Yes |
| Tinka šaldytuvams | No |
| Anglies siūlas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 1000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 25 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |