| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | APOLLO end cap, black, 2 pieces, max. 25A |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 16 mm |
| Aukštis | 18 mm |
| Priedo tipas | Antgalis |
| Ilgis | 36 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163000307 |
| Spalva | Juodas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |