| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | APO 31 COVER PLATE |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Eilučių skaičius | 0 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815246906 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 265 mm |
| Gylis | 1.5 mm |
| Vyrinis | No |
| Permatomas | No |