| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AP41PC APO 41 Cover (grey) RAL7035 ; AP41PC |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Eilučių skaičius | 0 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815248627 |
| Pakavimo lygis 2 | 5411815248627 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 302 mm |
| Aukštis | 302 mm |
| Gylis | 45 mm |
| Vyrinis | No |
| Greitas užraktas | No |
| Permatomas | No |