| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | APACC890116 OPVULPLAATJE 18MM ; APACC890116 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Plotis | 117 mm |
| Aukštis | 202 mm |
| Gylis | 45 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815249969 |