| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | APACC851065 BLANKING PLUG PG21 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Tiesus |
| Sriegio ilgis | 11 mm |
| Sriegio tipas | PG |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 16 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Nominalus sriegio dydis coliais / dujų vamzdžio sriegis | 3/8 colių |
| Nominalus metrinis sriegio dydis / PG | 16 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815246432 |
| Spalva | Juodas |
| Atsparus smūgiui | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | No |
| Su fiksavimo veržle | No |
| Veržliarakčio plotis | 26 mm |