| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | End plate orange, End plate DIN mounting rail left incl. fixing screws, Width: 6.4 mm |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Electrical Enclosures
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP00 |
| Pakavimo lygis 1 | 4032248740178 |
| Spalva | Geltonas |
| Plotis | 6.4 mm |
| Aukštis | 41.15 mm |
| RAL numeris | 2000 |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -50-100 °C |
| Su integruota štampuojamos grandinės plokštės montavimo jungties sistema | No |
| Galimas bėgių montavimas | Yes |
| Su ventiliacijos angomis | No |