| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | End plate, IP00, PA 66, black, Width: 5 mm |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Electrical Enclosures
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP00 |
| Paviršiaus tipas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4032248960439 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 5 mm |
| Aukštis | 16.9 mm |
| RAL numeris | 9011 |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -50-100 °C |
| Su integruota štampuojamos grandinės plokštės montavimo jungties sistema | No |
| Galimas bėgių montavimas | Yes |
| Su ventiliacijos angomis | No |