| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Annular trunking LHD20X20 P2 PVC 20x20x2000WHT |
| Prekės ženklas | KOPOS |
| ETIM | EC000059 |
| Plotis | 20 mm |
| Be halogeno | No |
| Aukštis | 20 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | PVC |
| Ilgis | 2000 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6410014990121 |
| Pakavimo lygis 2 | 6410014990121 |
| Pakavimo lygis 3 | 6410014990121 |
| Spalva | Baltas |
| RAL numeris | 9003 |
| Tvirtinimo tipas | Savaiminiai klijai |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Permatomas | No |
| Dangčio modelis | Laisvas |