| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Anchoring tube L 156 B 156 H 596 colour: aluminium |
| Prekės ženklas | RZB |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 156 mm |
| Aukštis | 596 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 156 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4051859141006, 4051859141006 |
| Spalva | Aliuminis |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |